Referencje Co mówią o mnie Pacjenci i Klienci

Poniżej przedstawiam referencje wystawione przez moich Pacjentów i Klientów

Jerzy Zarzycki

Bardzo dobry fachowiec z olbrzymim doświadczeniem polecam :)

Elżbieta Biesiada

Pan Radek jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Jego podejście do pacjenta charakteryzuje się fachowością, jednocześnie jest ciepłym, miłym człowiekiem, który potrafi wysłuchać , a potem..... pomóc. Mówię to z pełną świadomością, posiada ręce które leczą.

Maciej

Od zawsze miałem problem z przewlekłymi bólami w odcinku lędźwiowym, dzięki namowie znajomego udałem się do gabinetu Pana Radka i nie żałuję. Poza fachowym masażem Pan Radek mnie nastawił a na sam koniec otrzymałem wiele cennych rad jak dbać o swój kręgosłup. Naprawdę polecam fachowiec ze "starej szkoły"

Piotr Rapkiewicz

Jestem pacjentem Radka od ponad 10 lat. Ten fakt chyba mówi sam za siebie. Nie będę wypisywał peanów pochwalnych, po prostu jestem zadowolony. Dodam tylko, że pomoc fizykoterapeutyczna nie ogranicza się tylko do samych stricte zabiegów, ale jak trzeba to Radzio pójdzie z Tobą na basen, aby zademonstrować zestaw ćwiczeń do późniejszego samodzielnego wykonywania czy przygotuje personalnie dobrany zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu. Po prostu polecam z całego serca!

Tomek

Witam, Pan Radek pomógł mi pozbyć się bóli kręgosłupa, które męczyły mnie wiele lat. Nabawiłem się wiele kontuzji pleców podczas pracy w fabryce. Dzięki Panu Radkowi wróciłem do normalnego życia.Dziekuje Panie Radku:)

Henryk

Radek to mistrz, pomaga mi od wielu lat w walce z bólami kręgosłupa. Kilka zabiegów i bez mała rok chodzę bez bólu. Ogromne dzięki Radku.

Jolanta Pawłowska

Bardzo polecam pana Radka Karpińskiego, jest wysokiej klasy specjalistą i godnym polecenia terapeutą, poza fachowością jest również bardzo miłą i ciepłą osobą.

Dorota Krupska

Z pomocy Pana Radka korzystałam wielokrotnie. Głównie z powodu powtarzających się dolegliwości bólowych kręgosłupa. Mój kręgosłup to po prostu ruina i bez spotkań z Tym Fantastycznym Fizjoterapeutą nie dałabym rady normalnie funkcjonować . Dodam jeszcze, że jestem osobą czynną zawodowo i sprawność fizyczna jest mi niezbędna zarówno w pracy jak i w domu. Pana Radka serdecznie polecam każdemu ponieważ jest doskonałym fachowcem i serdecznym człowiekiem.

Aneta

Pana Radka poznałam przez kolegę i od 7 lat jestem wierną pacjentką. Kiedy trafiłam pierwszy raz miałam problem żeby się samodzielnie ubrać, po serii zabiegów i dodatkowo ćwiczeniach w basenie nastąpiła bardzo duża poprawa. Od tej pory kiedy tylko kręgosłup odmawia mi posłuszeństwa wracam i stwierdzam profesjonalizm w każdym calu. Poza fachowymi umiejętnościami Pan Radek jest wspaniałym kontaktowym człowiekiem pełnym optymizmu i ciepła z indywidualnym podejściem do pacjenta. W pakiecie więc doskonały masaż i porcja uśmiechu, i pogody ducha. Polecam;-)

Ryszard Franiak

Korzystam z usług p.Radka od siedmiu lat. Polecam fachowość i profesjonalizm

Marzenna Naporska

Szczerze polecam!!! Pan Radosław już kilkakrotnie „stawiał mnie na nogi”. Skutecznie pomaga mi pozbyć się ograniczeń ruchowych i dokuczliwych bólów kręgosłupa w odcinku lędźwiowym oraz szyjnym. Zazwyczaj po trzech zabiegach wracam do 100% sprawności. Ponadto, nieodpłatnie otrzymałam zestaw ćwiczeń domowych jako kontynuację terapii. Zaletą Pana Radosława jest skuteczność, „pewność” w rękach oraz nadzwyczajna życzliwość. To profesjonalista, który rozumie potrzeby pacjentów. Wielkie dzięki za nieocenioną pomoc – wdzięczna Marzena.

Delgado

Chodzę do Radka od wielu lat, gdyż mam kłopoty z kręgosłupem szyjnym i lędźwiowym. Dzięki Radka profesjonalizmowi problemy znacznie się zmniejszyły i funkcjonuję bardzo dobrze. Poza tym, że jest specjalistą w swojej dziedzinie jest również uczciwym i porządnym człowiekiem, nikogo nie naciąga ani nie obiecuje gruszek na wierzbie. Można z nim przy okazji porozmawiać na wiele tematów, gdyż jest człowiekiem otwartym i wrażliwym. Polecam go z pełnym przekonaniem. Jest po prostu świetny. Przy okazji pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych jego pacjentów:)

Marta Kirschmann

Lubię mocno, a pan Radek jest w tym najlepszy! ;) A tak poważnie, choć oczywiście, jak na specjalistę z najwyższej półki przystało, pan Radek siłę i intensywność zabiegu dopasowuje do stanu zdrowia, potrzeb i upodobań pacjenta, to miłośnicy intensywnego głębokiego masażu, nie znajdą absolutnie nikogo lepszego! Ani w Łodzi, ani poza nią!

Mariola Szpakowska

Przeszłam przez ręce wielu rehabilitantów. Poszukiwania definitywnie zakończyłam, gdy poznałam pana Radka. Po kilku intensywnych seriach spotkań naprawczych, od kilku lat spotykamy się dwa-trzy razy w roku. Najczęściej, gdy "coś zaboli", ale przyznaję, że czasem też po prostu w ramach fundowania przyjemności własnym plecom :)

Marek Trąba

Człowiek z misją POMAGAĆ! Wiedza, umiejętności i zaangażowanie na najwyższym poziomie a do tego rewelacyjny stosunek ceny do oferowanej jakości.

Wystaw referencje Podziel się swoją opinią z innymi

Jeżeli korzystałeś z moich zabiegów, to proszę podziel się swoją opinią na ich temat z moimi przyszłymi Pacjentami

CAPTCHA Image